אדניות עץ אדניות עץ אדניות עץ
אדניות עץ
פרוייקטים

אדניות עץ


אדניות יפו היא חברת בוטיק מקצועית המתמחה בייצור אדניות עץ המותאמות במיוחד לגינון חוץ - במרפסות ולגינון פנים בבתי מלון, מבני ציבור ומשרדים.
באדניות חוץ, למרפסות ומסעדות, אנו מספקים מבחר של אדניות עץ במגוון מידות ודגמים מעץ אורן פיני ועץ איפאה. ניתן לקבל אותן בכל מידה ובכל צבע.
באדניות פנים, למשרדים ומבני ציבור, אנו מספקים מבחר של אדניות עץ במגוון מידות ודגמים עשויות לוחות עץ ליבנה (בירץ') הטוב ביותר בלוחות סנדוויץ. ניתן לקבל אותן בכל מידה ובכל צבע.

אדניות עץ מעוצבות - אדניות יפו


אדניות העץ, אטומות כמובן ביריעת איטום PVC ולכל אחת יש יציאת ניקוז למים. באדניות פנים יש איטום ללא יציאת ניקוז והגידול הוא הידרופוני.
מפעל הייצור נמצא בסמוך למושב קדרון ותצוגת האדניות נמצאת בחצר הבית שלנו בעשרת ( ישובי גדרות). בחצר התצוגה ניתן לראות את כל דגמי האדניות ואת גווני הצבע השונים.
הבעלים, אלי, הוא גנן במקצועו ולכן מבין היטב את צרכי הצמחים והגינה מכל ההיבטים ובכך יכול לסייע בהבנת ההתלבטויות הקשורות בהקמת הגינה.

בנוסף על ייצור האדניות ובכדי להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר יש ברשותנו שטח של שני דונם בו אנו מגדלים את הצמחים המתאימים ביותר על פי השקפת עולמנו. מובן מאליו שהמחירים שלנו טובים יותר והצמחים יפים הרבה הרבה יותר. על ידי תכנון מוקדם של מספר חודשים מראש תוכלו לחסוך עד 30% בהוצאות הצמחייה בגינה.

היתרון המשמעותי של שילוב בין ייצור אדניות עץ וגידול הצמחים מאפשר לנו לבנות הצעה יצירתית ופתרון תפור בדיוק לדרישות הלקוח.
ואם תרצו לקבל חבילה הכוללת גם את הקמת הגינה - נשמח מאוד.


חפש אותנו בפייסבוק
אדניות עץ

אדניות עץ בגינת גג בשוהם

גינת גג גדולה על מרפסת בשטח של 100 מ"ר. המרפסת עטופה באדניות עץ בכל היקף המרפסת.

מבצעים
אדניות עץ

מתנה לכבוד החורף – אדנית רקפות מהממת

אדנית עץ מדגם דולפין במידות 80/30 גובה  30ס"מ עם 5 רקפות, במחיר  של 470 שקל (לא כולל משלוח).