אדניות עץ אדניות עץ אדניות עץ
אדניות עץ
פרוייקטים

אדניות עץ מעוצבות - אדניות יפו


אדניות יפו היא חברת בוטיק מקצועית המתמחה בייצור אדניות עץ המותאמות במיוחד לגינון חוץ - במרפסות ולגינון פנים בבתי מלון, מבני ציבור ומשרדים.
באדניות חוץ, למרפסות ומסעדות, אנו מספקים מבחר של אדניות עץ במגוון מידות ודגמים מעץ אורן פיני ועץ איפאה. ניתן לקבל אותן בכל מידה ובכל צבע.
באדניות פנים, למשרדים ומבני ציבור, אנו מספקים מבחר של אדניות עץ בין היתר לגני אירועים בקיסריה, במגוון מידות ודגמים עשויות לוחות עץ ליבנה (בירץ') הטוב ביותר בלוחות סנדוויץ, שבין היתר משתמשים בהם לעיצוב מטבחים. ניתן לקבל אותן בכל מידה ובכל צבע.

על איכות לא מתפשרים!


אדניות העץ, אטומות כמובן ביריעת איטום PVC ולכל אחת יש יציאת ניקוז למים. באדניות פנים יש איטום ללא יציאת ניקוז והגידול הוא הידרופוני.
מפעל הייצור נמצא בסמוך למושב קדרון ותצוגת האדניות נמצאת בחצר הבית שלנו בעשרת ( ישובי גדרות). בחצר התצוגה ניתן לראות את כל דגמי האדניות ואת גווני הצבע השונים.
הבעלים, אלי, הוא גנן במקצועו ולכן מבין היטב את צרכי הצמחים והגינה מכל ההיבטים ובכך יכול לסייע בהבנת ההתלבטויות הקשורות בהקמת הגינה.

בנוסף על ייצור האדניות ובכדי להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר יש ברשותנו שטח של שני דונם בו אנו מגדלים את הצמחים המתאימים ביותר על פי השקפת עולמנו. מובן מאליו שהמחירים שלנו טובים יותר והצמחים יפים הרבה הרבה יותר. על ידי תכנון מוקדם של מספר חודשים מראש תוכלו לחסוך עד 30% בהוצאות הצמחייה בגינה.

היתרון המשמעותי של שילוב בין ייצור אדניות עץ וגידול הצמחים מאפשר לנו לבנות הצעה יצירתית ופתרון תפור בדיוק לדרישות הלקוח.
ואם תרצו לקבל חבילה הכוללת גם את הקמת הגינה בעת עבודות השיפוץ ובפרט כשמדובר בשיפוצים במרכז - נשמח מאוד.

קצת עלינו


לשאלתכם מה עושה חברת אדניות יפו בישוב כפרי בשפלה התשובה היא ששנים רבות גרנו ביפו בשכונת עג'מי המקסימה בבית טורקי יחיד במינו. בפטיו של הבית התחלנו את העסק ושם הייתה גינת התצוגה של האדניות בראשית הדרך. באמצעות השם אדניות יפו אנחנו זוכרים את העיר הנפלאה הזאת, את השכנים הנחמדים, את המסעדות ברחוב 60, את המכולת השכונתית של עבד וג'מאל, את הווי החיים הסוער, אפילו את הגנבים ... ועוד ועוד ועודחפש אותנו בפייסבוק
אדניות עץ

אדניות עץ למסעדות

אדניות עץ - הפתרון המושלם לתיחום מסעדות ובתי קפה.

מבצעים
אדניות עץ

מתנה לכבוד החורף – אדנית רקפות מהממת

אדנית עץ מדגם דולפין במידות 80/30 גובה  30ס"מ עם 5 רקפות, במחיר  של 470 שקל (לא כולל משלוח).