אם אתם מחפשים ספסל עץ לגינה, לעסק, לבית, למשרד, למפעל, לבית מלון , אדניות יפו מציעה לכם מגוון של ספסלים. אצלנו תמצאו ספסלים פשוטים יפים וחזקים במידות משתנות ולפי הצורך.  ספסל עץ ללא משענת שמתאים בדרך כלל  כצמוד לקיר, באמבטיה או סביב שולחן, חנות בגדים, כיתה או גן ילדים. ויש כמובן גם ספסל עם משענת שהוא ספסל עצמאי המתאים בכל מקום. במסעדה, ברחוב, בגינה.

אדניות יפו היא חברה מקצועית בתחום של אדניות עץ לגינות גג שהחלה את דרכה בשכונת עג'מי ביפו. לאורך השנים, עם הרחבת היקף הפעילות, והכנסת מוצרים חדשים כמו ספסל גינה וריהוט גן, העתיקה החברה את מקום פעילותה למושב עשרת (ישובי גדרות) שם יש  חצר תצוגה עם מגוון של ספסלים. בחצר התצוגה  תוכלו להתרשם מאין ספור דגמי אדניות עץ שאנו מייצרים ומשווקים לבתי מלון, חברות, בתי עסק, בתים פרטיים, מוסדות ציבור ועוד בכל רחבי הארץ.

לאורך שנות פעילות ארוכות בתחום, פיתחנו באדניות יפו ידע מקצועי נרחב בעבודות עץ לגינה הפרטית והציבורית כגון ספסלי גינה, שולחנות קק"ל וריהוט גן נוסף.

אנו מזמינים אתכם להגיע אל מתחם התצוגה שלנו בעשרת. כאן אפשר לראות סוגים שונים של ספסלים שמשתלבים בפינות ישיבה שונות בגינה. מול הבריכה למשל, יש ספסל ונדנדה ככה שאפשר להשגיח על הילדים בזמן שהם משחקים במים, במרפסת של הסלון יש 2 פינות ישיבה עם שולחן קטן בין הספסלים. מתחת לעץ פקאן הגדול יש ספסל עם משענת גב ולידו שולחן קק"ל ובכניסה לבית יש ספסל קטן בשביל לנוח לפני שנכנסים הביתה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.