הגינה כבר מטופחת וכל פרח, שתיל ועציץ עומדים בדיוק במקום ובצבע הנכון , כעת זה הזמן לאבזר את הגינה כך שתראה ותרגיש ממש כמו בית החלומות – רק בחוץ. בישראל זכינו לימי שמש רבים גם כאשר מדובר ביום חורפי אבל עדיין לפעמים השמש מציצה לה מבין העצים אפשר לשבת בגינה וליהנות מהנוף. בדיוק לכך נועד ספסל עץ לגינה. הריהוט "הבסיסי" הזה הוא אחד האלמנטים העיצובים המובילים בגינות רבות ברחבי הארץ. אפילו במקומות ציבוריים ניתן למצוא ספסלי ישיבה.

איך לבחור ספסל עץ לגינה?

השלב הבא הוא בחירת הספסל לגינה. קיימים עיצובים רבים של ספסלי עץ לגינה אבל יש מוטיב חוזר של מספר דברים שכדאי לדעת טרם הקניה. למשל:

עמידותם של ספסלי העץ לגינה

מדובר על ספסלים שנמצאים בחוץ ולכן נזקי מזג אוויר הם הפרמטר המדויק ביותר לעמידותם, בשמש החמה או ברוחות והגשמים אותם ספסלים צריכים לעמוד איתן ולהחזיק מעמד זמן רב. ולכן יש לבחור ספסלי עץ מחומרי גלם איכותיים המיועדים בדיוק לצורך הזה. להתאים את מיקומו של ספסל העץ- טעות נפוצה היא כאשר רוכשים ספסל עץ ולאחר מכן בודקים את אפשרות המיקום שלו. אך לא כך הדבר. לפני שהולכים אל חנות ריהוט הגן יש לבוא מוכנים עם מידות מדויקות של הגינה ומדוע? הרי מה בסך הכל אנו רוצים בגינה שלנו? להרגיש בנוח ולא בצפיפות זה נכון שלא כל הגינות הן גדולות ומרווחות ובדיוק בשל כך צריך להתאים את ספסל העץ לגינה גם אם היא קטנה. כך הספסל יהיה ממוקם במקום ובגודל הנכון. עניין של טעם- לכל אחד מאיתנו יש טעם עיצובי כזה או אחר. אותו הדבר גם בתחום ספסל עץ לגינה , מומלץ להקפיד ולבחור בספסל גינה שישתלב באופן טבעי עם שאר העיצוב בגינה, ניתן להוסיף אביזרים כמו: כריות נוי, שולחנות בהתאמה או תאורה שתשלים את המראה והסגנון הנבחר. אנו באדניות יפו רוצים לתת לכם טיפ קטן כיצד לשמר ולשמור על ספסלי העץ: מומלץ לעבור עם מטלית לחה על ספסלי העץ ובכך לנקות שאריות אבק, לכלוך, פיח ועוד , כך הספסל ישמור על טיבו לאורך זמן. בנוסף ישנם חומרי ניקוי מותאמים בדיוק לצורך זה- אבל חשוב תחילה להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה שיתאים את חומר הניקוי לספסל הגינה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.