אדניות עץ לגינה הפרטית

אדניות עץ הן פתרון  זמין ומהיר לשיפור הנראות של החצר.  בתוך הערוגות השונות, בין השיחים והעצים ניתן בקלות לשלב אדניות שונות מוגבהות מעל הצמחייה ולהוסיף אלמנטים נוספים של צבע ועניין בגינה.

אנחנו באדניות יפו ממליצים לשלב אדניות עץ לגינה ככל האפשר על מנת להעשיר את המראה ויחד עם זה להוסיף עוד מגוון צמחים ופרחים בשילובים שונים.

אדניות עץ  שונות, כאשר הן מפוזרות בגינה, מוסיפות הרבה אפשרויות של עיצוב בגינה. כיוון שהן שתולות במצע מנותק וכיוון שהן גבוהות מעל האדמה, ניתן לשתול באמצעותן כתמים של צבע שמשתלבים יפה בצמחייה ירוקה תוך שמירה על האסתטיקה והיופי הייחודי של הגינה. אדניות יפו מייצרים אדניות עץ לגינה בהתאמה אישית ועל פי כל מידה וצבע.

במשך הזמן החולף למדנו לזהות את המידות הנפוצות ביותר שמתאימות בהרבה מקומות כגון מסעדות, בתי קפה, ומקומות שרוצים לעשות הסתרה מהירה. ולכן, יש את האדניות במבצע. בלי להסתבך עם מידות מדויקות אפשר לקבל בדיוק את מה שמתאים בשביל לסגור פינה וזאת בהנחה של 20%.  אנו מציעים לכם לבחור את אדניות העץ במבצע אשר מחירן  נמוך יותר לבין אדניות בהתאמה אישית. כמובן שגם אדניות אלו אטומות עם האיטום הטוב ביותר.

אדניות עץ בהתאמה אישית

אדניות בהתאמה אישית הן אדניות אשר תפורות במיוחד עבורכם לפי הצורך. המבחר הוא חסר גבולות. למשל: אדניות ריבועיות של 80/80 גובה 70 שמתאימות לעצים גדולים ואדניות 180/50 גובה 50 שמתאימות לשיחים לצורך הסתרה מהשכנים ואדניות 150/20 גובה 25 בשביל לשים על אדן החלון במטבח ועוד ועוד, מה שתגידו.

במקרה זה, של אדניות אטומות ומותאמות, כל האדניות מתנקזות לצינור מאסף אשר מגיע עד נקודת המרזב במרפסת.

סגנון הבניה של האדניות הוא כמעט אין סופי. אפשר כל דוגמא וכל גודל בהתאם למידות של הגינה או המרפסת. בכל אדנית חייב שיהיה איטום איכותי,  יציאת ניקוז שאפשר למשוך ממנה צינור למרזב  וצבע  איכותי להגנה על העץ מפגעי מזג האוויר.

את התחתית של האדנית אנחנו עושים מחומר עמיד למים  ( לוקובונד).  לא כדאי שהתחתית תהיה עשויה עץ כיוון שאם יש לו מגע עם האדמה או הרצפה הוא יכול להתפרק עם השנים.  אלא אם כן, הכל מוגבה על רגליים.

אדניות יפו, מאפשרים לכם, אפילו דוחקים בכם,  להתאים את האדניות לגינה על פי טעמכם האישי. תוכלו לבחור את סוג העץ, אורך, רחב וגובה האדנית, את העיצוב הכללי, סוג הצבע והגוון  ועוד מיליון ואחד אפשרויות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.