אדניות עץ לגינה, הן הפתרון הזמין ביותר לשיפור הנראות של החצר, הגינה הפרטית או המרפסת.  למעשה, גם ללא מצע דשא ירוק או כל גינה מעוצבת, הרי שהוספת אדניות עץ לגינה, ישפרו את הנראות ממש בין רגע.   אנחנו באדניות יפו ממליצים לשלב אדניות עץ לגינה ככל האפשר על מנת להעשיר את המראה ויחד עם זה להוסיף עוד מגוון צמחים ופרחים בשילובים שונים. אדניות עץ  שונות, כאשר הן מפוזרות בגינה, מוסיפות הרבה אפשרויות של עיצוב בגינה. כיוון שהן שתולות במצע מנותק וכיוון שהן גבוהות מעל האדמה, ניתן לשתול באמצעותן כתמים של צבע שמשתלבים יפה בצמחייה ירוקה תוך שמירה על האסתטיקה והיופי הייחודי של הגינה. אדניות יפו מייצרים אדניות עץ לגינה בהתאמה אישית ועל פי כל מידה וצבע.

אדניות עם ניקוז

אדניות יפו מציעים לכם לבחור בין אדניות עץ סטנדרטיות אשר מחירן בדרך כלל נמוך יותר לבין אדניות בהתאמה אישית לפי מידות המרפסת. ההבדל המשמעותי ביותר בין שני הסוגים הוא בניקוז האדנית. בסטנדרט אנו מתאימים אדנית עץ לאדנית פלסטיק ואין טרחה סביב עניין ניקוז האדנית כיוון שעודפי המים פשוט יוצאים החוצה מחורים שישנם באדנית פלסטיק. סגנון זה מתאים לחצרות, מסעדות, בתי קפה ומקומות שונים בהם אין ריצוף והמים פשוט נספגים במדרכה או באדמה. לעומת זאת, במרפסות מרוצפות אין לנו חפץ בנזילות על הרצפה ולכן מתאימה אדנית עם איטום מלא ביריעת pvc הכולל יציאת ניקוז מסודרת. במקרה זה כל האדניות מתנקזות לצינור מאסף אשר מגיע עד נקודת המרזב במרפסת. סגנון זה חיוני מאוד במרפסת מרוצפת והוא כמובן מאפשר בחירה אישית של מידות האדניות השונות.

אדניות בהתאמה אישית

אדניות יפו, מאפשרים לכם להתאים את האדניות לגינה על פי טעמכם האישי. תוכלו לבחור את סוג העץ, העיצוב הכללי, סוג הצבע והגוון שלו. כך לדוגמה תוכלו לבחור אדנית עץ ריבועית גבוהה מעץ אורן בצבע לבן אטום מט. כמובן שניתן לייצר את האדניות לפי כל מידה ועל פי התנאים הקיימים בגינה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.