שדרוג איכות החיים אינו מחייב אתכם להוציא הון על שדרוג הגינה הביתית. גם אם אינכם מתגוררים בדירת גן או בבית פרטי, תוכלו למלא את הבית בטבע ירוק באמצעות יצירת גינות על הגג. גינות אלו מותאמות במיוחד לפנטהאוזים או לעיצוב גג משותף. אין כמו ישיבה בגינה הביתית שלכם תחת שמשיה, לשתיית הקפה של הבוקר. אור השמש מעודד יצירה של חומרים נפלאים במוח, המעלים את רמת האושר שלכם. אז איך אנחנו יכולים לעזור לכם לבנות את גן החלומות על הגג?

אדניות עץ לבניית חללים ירוקים

העובדה כי הגינה שלכם ממוקמת על ריצוף או על בטון מאפשרת לכם לשלב את החומרים הטבעיים באדניות. במקום לבחור אדניות אבן או פלסטיק, תוכלו לבחור באופציה הטבעית: לתת לצמחיה לגדול בתוך אדנית עשויה עץ המותאמת לגודל העץ או הירק בתוכה, ולהוסיף שלל פרחים צבעוניים למראה מלבב. לצד הצמחים תוכלו למקם פריטי אמנות מעץ או מגוון רחב של עיטורים דקורטיביים מחומרים שונים המדמים פרפרים, פרות משה רבנו או ציפורים.

"אדניות יפו" מקפידים על רמות גימור גבוהות – גם באדניות הפשוטות ביותר. תוכלו לבחור אדניות מהקולקציה האחרונה או ליצור אדניות בהתאמה אישית המקיפות את הגינה הביתית, על הגג, בסביבת הבית או אפילו בתוכו. כל האדניות שלנו כוללות מערכות ניקוז – על מנת לתת לעץ לגמוע ככל יכולתו – ואת עודפי המים לנקז בצורה אסתטית. לאדניות שכבות איטום חזקות, המבטיחות כי האדמה והמים יעברו אך ורק דרך מערכות הניקוז.

פריחה ירוקה לאורך כל השנה

שימוש באדניות עץ, בתוך הבית ומחוצה לו, מאפשר לכם ליצור גן פורח לאורך כל השנה. באמצעות שילוב של צמחים ירוקים ופרחים עונתיים צבעוניים, במיוחד אלה הפורחים בעונה האביב הקרבה, תיצרו מראה מרהיב וחיוני המעניק אווירה חמימה של בית, כמו גם מרחב ירקרק בו תוכלו לבלות עם האנשים האהובים עליכם ביותר.

לצמחיה סביבכם יש יתרון נוסף – בתהליך טבעי, הצמחים סופחים אליהם את הפחמן הדו חמצני ומעשירים את האוויר בחמצן חיוני. כך, מעבר ליתרון האסתטי, אתם מוסיפים גם מנת בריאות בכל שאיפה, כאשר אתם עולים לבקר את גינת הגג החדשה שעיצבתם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.