יצור אדניות עץ אטומות וחזקות

כל בית צריך מרפסת, וכל מרפסת צריכה אדניות עץ. אדניות עץ יעניקו למרפסת הבית תחושה של טבע ויהפכו את הבילוי במרפסת לרגוע, לנינוח ולמהנה במיוחד. בחברת אדניות יפו אנו מתמחים בייצור אדניות עץ למרפסת בדגמים שונים, והודות לכך כל מרפסת תוכל להתפאר באדנית עץ התפורה על פי מידותיה.

ירוק בעיניים ושמח בלב

גם אם אתם גרים בעיר, וגם אם אין לכם חצר פרטית עם גינה, תוכלו ליצור גינת מרפסת רעננה ומשיבת נפש באמצעות אדניות עץ למרפסת. השימוש באדניות עץ מייצר תחושה הרבה יותר טבעית ונינוחה מאשר אדניות פלסטיק, ובנוסף לכך אדניות העץ עמידות וחזקות יותר. המגוון הרב של הדגמים מאפשר לכל אחד למצוא את אדניות העץ שיהפכו את המרפסת שלו לגינה ירוקה ופורחת.

תוצרת כחול לבן

את אדניות העץ אנו מייצרים במפעל שבסמוך למושב גדרון, תוך הקפדה על איכות הייצור והעיצוב. האדניות מיוצרות מעץ אורן תלת שכבתי, אורן פיני ועץ איפאה. בנוסף להקפדה על עיצוב ברמה גבוהה ועל חומרי גלם איכותיים, מושקעת תשומת לב רבה באיטום האדניות כראוי, וכן על כל פרט טכני או אסתטי שישפיע על תפקוד האדניות. כתוצאה מכל אלו, מתקבלות אדניות באיכות ובסטנדרטים בלתי מתפשרים.

התאמה מושלמת

את האדניות ניתן לצבוע בכל גוון, ולנוחיות לקוחותינו נתאים עבורכם את תמהיל הצמחים המתאים לכם ולאופי שלכם. אם אתם מתלבטים מה לשתול ואילו אדניות יתאימו למרפסת שלכם, אלי – הבעלים של אדניות יפו – ייעץ לכם ויתאים עבורכם את האדניות והצמחים. חברת אדניות יפו עושה את מירב המאמצים על מנת שכל אחד ואחת ייהנו מגינה ירוקה במרפסת ביתם. הודות לדגמים הרבים של האדניות ולמשתלת צמחי הגן שלנו, אנו יכולים לבנות עבור כל מרפסת את גינת האדניות המושלמת ולאפשר לבני הבית ליהנות מגינה ביתית משגשגת, שכן, אנו מאמינים כי גינה פורחת היא פינוק לגוף ולנשמה, וכל אחד זכאי לפינה ירוקה ומרגיעה משלו. אנו מזמינים אתכם להתרשם מן הדגמים השונים באתר החברה או באולם התצוגה, וצוות החברה ישמח לענות על כל שאלה ולהיענות לכל בקשה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.