אבן היסוד להצלחתה של הגינה, זו התכנית.

חייבים לעשות סקיצה מפורטת שמאפיינת את הגינה ואת השימוש בה וצריך להחליט על תקציב ראוי בכדי לקבל תוצאה ראויה.

זה לא אומר שצריך להביא אדריכל נוף. אני אפילו הייתי מציע להתרחק מאדריכלים כי יש להם לפעמים נטייה להשתלט ולהחליט מה טוב בשבילכם.

גנן עם ניסיון, רצון טוב ואוזן קשבת יעשה עבודה מצוינת. אם למשל יש לכם בית פרטי עם גינה, אתם חושבים בוודאי על דשא גדול עם כמה עצים – שיהיה צל. אולי כמה עצי פרי, פינת תבלינים, גדר חיה להסתתר מהשכנים…

כל מיני רעיונות כאלה שהם די בסיסיים ונמצאים בכל גינה בארץ. אני מציע לדלג על שלב הבסיס הידוע והמוכר ולעבור לשלב היצירתי. איך ניצור לעצמנו גינה ייחודית לפי טעמנו האישי? כמובן ללא ויתור על דשא ועצים גדולים ופינת תבלינים וכיוב'. זה בדיוק המקום שבו אני נכנס לתמונה. האג'נדה שאני מאמין בה היא שהגינה היא מקום לבילוי והיא צריכה להיות שימושית ככל האפשר. לשם כך צריך שתהיינה מספר פינות ישיבה, לפחות פרגולה אחת עם שולחן גדול להרבה סועדים, לפחות בריכת נוי אחת עם דגים או צפרדעים, בית עץ לילדים עם בריכה קטנה של 4X2, נדנדה, מטבח חיצוני לאירועים משפחתיים קטנים, ערסל בין שני עצים גדולים, טרמפולינה, תאורה לילית נעימה ועוד ועוד.

גינה זה מקום שצריך לבלות בו ולחיות בו !!

הפגישה הראשונה היא פגישת התרשמות והחלפת מסרים, רצונות חלומות והתנגדויות. חשוב מאוד לדעת מה אתם לא רוצים בשום פנים ואופן ומה הכי הייתם רוצים. מן הסתם אתם לא יודעים מה בדיוק, כמה זה עולה, כמה זמן צריך להתעסק עם זה וכו'.

בדרך כלל גם אין תמונה ברורה או חזון של הגינה. אפשר לומר שלשם כך הגעתי וכבר בפגישה אני נותן הערכת תקציב ראשונית שתאפשר לכם להבין את מסגרת התקציב הדרוש.

בהנחה שיש התאמת ציפיות עוברים לשלב הבא ויושבים על הפרטים הגדולים והקטנים בשביל לממש את התכנית ולהוציאה לפועל.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.