אתם לא צריכים להאמין בקסמים בכדי להפוך את הגג שלכם לגינה מטופחת, פסטורלית וירוקה. כל שצריך לעשות זה פשוט להשקיע בתכנון מעמיק ומקיף וליישם את כל פרטיו בצורה הנכונה והגג שלכם יהפוך לגינה קסומה.

באדניות יפו מציעים שירות מקצועי של תכנון גינות גג. במסגרת השירות יושם דגש על כל הנושאים הרלוונטיים ובין היתר: השקיה וניקוז, כיוון השמש, אופי הגינה, ריהוט גן מתאים ועוד.. כל זאת, תוך שימת דגש על מלוא הדרישות והצרכים של הגינה ושלכם כמובן.


גינות גג טומנות בחובן שפע של אפשרויות ובין היתר:

האפשרות להפוך גם את הגג הכי מוזנח לפינת חמד מטופחת ונעימה.

בגגות של בנייני משרדים או בנייני דירות גינת גג יכולה להוות פינת מפגש ובילוי לכל הדיירים.

ניתן להפוך את הגג לגינת ירק ולגדל בה גידולים שונים.

מובן שבכדי למקסם את כל היתרונות הללו, חשוב לתכנן את גינות הגג בקפידה ולהתאים אותן למטרות ולשימושים של המזמינים.

 

ישנם מספר פרטים חשובים עליהם חשוב לשים דגש בעת תכנון גינות גג, בדרך להקמת הגינה המושלמת ובין היתר:

  • בטיחות – הבטיחות היא מעל הכול לכן, עוד לפני שניגשים לתכנון הגינה, חשוב לבחון את יציבות ובטיחות הגג ולוודא שהוא אכן יכול לשאת את המכשור והציוד הנדרש לגינה: מכלי גידול ועוד..
  • מים/ השקיה – אם אין נקודת מים בגג צריך לדאוג לאחת כזאת וכמובן, להתקין מערכת השקיה מתקדמת.
  • אינטימיות ופרטיות – אם יש נקודת תצפית לגג מבניינים סמוכים, כדאי לדאוג לאמצעים שונים לבידוד הגינה וליצירת פרטיות – לדוגמא, הקמת גדר.
  • אופי הגינה ומטרתה – האם אתם מעוניינים בגינה לגידול ירק או שהמטרה שלכם היא ליצור לדוגמא, גינה המיועדת בעיקר לבילוי ואירוח – אופי הגינה ישפיע במידה רבה על תכנונה.
    כיוון השמש – יש לבחור הן את סוגי הצמחייה  ומיקומם והן את פתרונות ההצללה תוך התאמה לכיוון השמש.
  •  תקציב – טווח העלויות של גינות גג הינו רחב במיוחד, כך שלתכנון מקדים ומקיף של התקציב אשר יוקצה למטרה תהיה השפעה רבה על תכנון הגינה.

כאן חשוב לציין שייעוץ מקצועי, יאפשר להבין בצורה מעמיקה באיזה סוג גינה אתם מעוניינים ואלו אלמנטים יכולים לסייע לכם ביצירת הגינה המבוקשת.

אז אם גם אתם חולמים על גינת גג, זה הזמן להפסיק לחלום ולהתחיל לפעול בדרך להגשמה. הצוות המקצועי והמנוסה של אדניות יפו יסייע לכם לתכנן את גינת החלומות שלכם, תוך שימת דגש על כל הפרטים אשר שוזרים יחדיו את אותה הגינה.
קיימת אפשרות לקבל במסגרת שירות התכנון תכנית תלת ממד מפורטת – כרוך בתוספת תשלום.

מעוניינים לנקוט בצעד הראשון בדרך לגינת גג מרשימה? מוזמנים ליצור קשר עם אדניות יפו ולתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות או התחייבות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.