ריהוט הגינה הוא חלק בלתי נפרד ממנה. בין אם יש לך רצון לתכנן את הגינה ובין אם יש לך גינה קיימת, שילוב של נדנדת עץ יכול להיות מושלם עבורך. הנדנדה מעניקה שעות רגועות ומהנות ומגיעה בשלל עיצובים.

נדנדה שכזו יכולה להתאים גם עבור דירות גן, פנטהאוז או מרפסת – תוספת נפלאה לגינת גג מעוצבת

עיצובי נדנדות העץ לגינה הם מגוונים מאד. ההבדלים בין העיצובים השונים באים לידי ביטוי בגודל, במראה של הנדנדה וגם בפרטים הקטנים. כל נדנדה עשויה מעץ שונה, נצבעת בצבע אחר ולמעשה נבנית בצורה שונה.

בחלק מנדנדות העץ אפשר לראות את פסי העץ המחוברים לרוחב ובחלקן אלו יהיו לאורך הנדנדה. בחלקן יהיו עיטורים בקצות המושב ולאחרות יהיה מראה חלק ונקי. מכל זה ניתן להבין כי אין כמו מראה עיניים: מומלץ לבחון את היצע הדגמים הרבים, להתרשם, לשאול שאלות ובמקרה הצורך אף לבקש עיצוב מיוחד.

הייחודיות בבחירת נדנדות עץ לגינה

עץ איכותי – נדנדות עץ לגינה עשויות מעץ איכותי אשר עובר טיפול יסודי המגן עליו מפני מזיקים בחצר ומפני פגעי מזג האוויר. חוזק העץ מאפשר לנדנדה לשאת משקל לאורך זמן רב בלי כל שינוי במבנה שלה.

עיצוב רומנטי – העץ הוא חומר חם המשתלב בקלות בגינה. העיצוב של הנדנדה משרה תחושה של רומנטיות בגינה ומזמין אותך לבלות זמן רב בחוץ וליהנות מכל רגע.

שעות של הנאה – נדנדת עץ בגינה יכולה להעניק לך שעות של הנאה מהדברים הפשוטים ביותר – מהרוח הקרירה, מציוץ הציפורים ומהרוגע בגינה המטופחת שלך. הבית שלך, כולל החלק החיצוני שלו, אמור להיות מקום המבטחים שלך, מקום שבו נעים לך לשהות ולבלות, לבד ועם שאר בני המשפחה.

ההחלטה איזו נדנדת עץ מתאימה לך צריכה להתקבל לפי הטעם האישי שלך ובהתחשב במקום שיש ברשותך. עליך לזכור כי הרעיון הוא להתנדנד בנינוחות ובכיף, ולכן הנדנדה אינה יכולה להיות צמודה לחומה או לעץ בחלקה האחורי, ויש לדאוג לכך שלא יהיו מכשולים לפניה.

עיצוב נדנדת עץ – בהתאמה אישית

באפשרותך להזמין נדנדות עץ לגינה בעיצוב אישי. אם יש לך חלום על נדנדה גדולה במיוחד או להפך, לאדם יחיד, תוכל להזמין בדיוק אותה. אם יש לך עיצוב שרצית שייוצר עבורך, זה הזמן להביא אותו לידי ביטוי בגינה שלך. נדנדה לגינה תהפוך את הסביבה שלך למושלמת ואת הבית והחצר שלך למקום שתמיד יהיה לך כיף לחזור אליו.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.